Společnost Sekora consulting, která provozuje internetový obchod s luxusními koženými kabelkami a aktovkami značky McKlein USA a kravatami a šálami světových módních návrhářů na adrese www.SEKORA.cz, rozšiřuje svou nabídku luxusních šál o novou kolekci značky Pierre Cardin.

Kvalitní šála je běžným módním doplňkem dámského i pánského oblečení. Její základní a prapůvodní funkcí je ochrana majitele před nepřízní počasí a zejména před chladem. Ale díky tomu, že šály se nosí na velmi viditelném místě těsně pod obličejem, mají i zásadní estetickou funkci - dotvářejí celkový vzhled jejich nositele.

Šály z nové kolekce značky Pierre Cardin jsou vyrobeny z jemné ovčí merino vlny a jsou k dispozici v širokém spektru barev i vzorů. Všechny šály z nové kolekce jsou klasického, nadčasového vzhledu a jsou provedeny v tmavších odstínech. Šály jsou dlouhé přibližně 170 cm a široké 30 cm a na obou koncích jsou opatřeny střapci.

Novou kolekci šál značky Pierre Cardin je možné nalézt na www.SEKORA.cz. Všechny šály jsou dodávány v originálním dárkovém balení. Cena šály Pierre Cardin z nové kolekce je 2.975,- Kč (včetně DPH) a www.SEKORA.cz neúčtuje při objednávce žádné další poplatky. Šály z nové kolekce byly dovezeny v omezeném množství od každého kusu (obvykle po jednom kuse) tak, aby jejich majitelé měli zajištěnu opravdovou exkluzivitu.

/tz/