Na místech, která přicházejí do styku s vodou, potravinami a odpadky, se hromadí bakterie, jež mohou ohrožovat zdraví členů domácnosti. Odpadkové koše, odtoky, spáry v koupelně a kouty ve sprše jsou rájem pro bakterie, které se rozmnožují ve vlhkém prostředí a produkují nepříjemný hnilobný zápach. Zašlý zahradní nábytek potřebuje po čase získat zpět svoji původní bílou barvu. Ohrožená místa teď můžete důkladně vyčistit a vybělit novým přípravkem Domestos Likvidátor špíny.

 

 

Domestos Likvidátor špíny je hustý čisticí a dezinfekční gel, který si poradí se zažranou špínou i bakteriemi. Díky jeho účinnému složení není nutné znečistěná místa drhnout. Stačí nanést přípravek na zašpiněný povrch, nechat působit 5 - 10 minut, potom důkladně opláchnout vodou a utřít suchým hadříkem.

Jeho hustá konzistence přilne k povrchu a udrží se dlouho i na svislých plochách. Domestos Likvidátor špíny eliminuje jakékoliv nepříjemné pachy, dezinfikuje a bělí. Praktický a unikátní tvar balení přípravku Domestos Likvidátor špíny umožňuje lehkou a pohodlnou aplikaci i na těžko dostupná místa. Bezpečnostní uzávěr zajišťuje pohodlnou manipulaci s uzavřeným výrobkem a navíc chrání před použitím přípravku dětmi.

S přípravkem Domestos Likvidátor špíny budou i ta nejtemnější zákoutí odpadkového koše a dalších problematických míst čistá a bez zápachu!

/tz/