Po dlouhé zimě konečně dorazilo jaro a s ním i dlouho očekávané hřejivé sluneční paprsky, které jsou velmi důležité pro náš organismus. Sluneční světlo zlepšuje náladu, pomáhá proti depresím a nejen to - je potřebné pro tvorbu vitamínu D, který má význam pro zdravé kosti, zuby a nervový systém. Pobyt na slunci a opalování bychom neměli brát na lehkou váhu a rozhodně bychom se na něj měli připravit.

Vyzkoušejte Bioaktivní Karoten od dánské farmaceutické společnosti Pharma Nord obsahující provitamin A (beta-karoten), díky kterému poskytuje vaší pokožce základní ochranu před škodlivými látkami. Dalším, neméně silným pomocníkem, je Bioaktivní Pycnogenol, který nejen, že zvyšuje ochranu pokožky při opalování, ale zároveň chrání a obnovuje kožní kolagen a elastin, a tak pleť vypíná a omlazuje.

V dnešní době dbá stále více lidí na svůj vzhled. Přirozeně opálená pokožka těla je znakem sportovního ducha, krásy a zdraví. Přitom ještě v devatenáctém století tomu bylo přesně naopak. Vizitkou dobrého společenského postavení člověka byla bledá kůže, protože neopálení lidé si mohli dovolit nepracovat pod širým nebem. Přestože u nás vzniklo v posledních pěti letech velké množství solárních studií a lidé cestují do čím dál tím exotičtějších zemí, stále si bohužel neuvědomují rizika, která sluneční záření přináší. Negativní vliv lze zmírnit používáním kapslí Bioaktivní Karoten, obsahujících silný antioxidant beta-karoten s ochranným účinkem pro lidskou pokožku. Potvrzuje to i odborník na výživu Ing. Ivan Mach, CSc.: „S beta-karotenem se ochráníte před vlivem zdravotně škodlivých volných radikálů, vznikajících v pleti po dopadu slunečních paprsků a vaše pokožka získá krásné bronzové zbarvení.".

Kůže je největším lidským orgánem a má celou řadu důležitých funkcí, mezi které patří i ochrana proti vnějším vlivům. V kůži se zároveň působením slunečního záření tvoří také vitamín D, jehož prostřednictvím je zajišťováno zásobování kostí a orgánů vápníkem. Proto bychom se o naši pokožku měli pečlivě starat a chránit ji především v době slunění.


Proto je dobré se před nepříznivými zářeními chránit. Jednou z cest, jak dosáhnout zdravého opálení, je užívání Bioaktivního Karotenu. Ten díky beta-karotenu, který odráží sluneční paprsky a zbarvuje pleť dohněda, umožňuje dosáhnout dlouhodobého bronzového opálení, a to i bez intenzivního opalování! Mohou jej užívat také děti od 3 let.

K dostání v každé lékárně - balení 30 kapslí za 111 Kč / 60 kapslí za 168 Kč / rodinné balení 90 kapslí za 198 Kč.

 

Pokud se chodíte opalovat do solária, bude se vám hodit speciální doplněk Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA. Obsahuje v jedné tabletě účinné antioxidanty beta-karoten, selen, zinek a vitamíny C, E a B6, které komplexně pečují o pleť při opalování. Doporučuje se i lidem s citlivou pletí a při pobytu v tropech a subtropech.
Bioaktivní Karoten PRO SOLÁRIA - k dostání v každé lékárně, balení 30 tablet za 162 Kč.


UV záření je zdrojem volných radikálů. Ty napadají a poškozují zdravé kožní buňky a způsobují tak předčasné stárnutí pleti, ztrátu přirozené vlhkosti a elasticity, což má za následek tvorbu vrásek. A to určitě nikdo z nás nechce. Naproti tomu antioxidanty, mezi které patří hlavně vitamin C a E, pycnogenol, selen a zinek, beta-karoten, tomuto procesu předcházejí a buňky kůže před oxidativním poškozením chrání. Díky zvýšenému příjmu ochranných antioxidantů si tak můžeme déle užívat pobyt na sluníčku, aniž bychom svou pokožku vystavovali zbytečnému riziku.

Důležitým ochráncem naší pleti nejen před spálením je Bioaktivní Pycnogenol obsahující výtažek z kůry francouzské přímořské borovice Pinus pinaster.
Bioaktivní Pycnogenol zvyšuje ochranu pokožky při opalování, účinně tlumí spálení od slunce, zabraňuje vzniku pigmentových skvrn a navíc chrání a obnovuje kožní kolagen a elastin, čímž pleť vypíná, omlazuje a redukuje drobné vrásky, které předčasně vznikají právě vlivem opalování. Pleť po opalování je ještě dobré ošetřit emulzí s koenzymem Q10.
Bioaktivní Pycnogenol - k dostání v každé lékárně - balení 30 tablet za 309 Kč / 90 tablet za 803 Kč.