Soutěž s Naturhouse o omlazující krém.Krásná pleť je taková, která je opečovávaná. Ani drahá dekorativní kosmetika nemá význam, když vaše pleť strádá. Zejména zralá pleť potřebuje tu správnou péči, díky které bude neustále vyživena, a tak schopná reagovat na okolní podmínky jako je smog, změny počasí či zatížení make-upem. Zároveň bude schopná bojovat s prvními známkami stárnutí. S výživovými poradnami NATURHOUSE se nejen efektivně hubne, ale i své pleti můžete dopřát omlazovací kúru a vychutnat si tak pocit luxusní péče.

Bioabecedář Hanky Zemanové, 2. vydáníBioabecedář, dá se říci, byl první opravdu ucelenou publikací o tom, co to znamená žít bio. Pro mnohé se stal doslova biblí, která čtenáře seznamuje nejen se zásadami a filozifií využívání bioprodukce, ale velice čtivým a líbezným způsobem člověka uvádí do problematiky, tématu, životního stylu, kde bio hraje významnou roli. Hanka Zemanová čtenářům představuje, jak pestrá je škála bio produktů, jak s nimi nakládat nejen v kuchyni, poukazuje na jejich benefity pro lidské zdraví i kulinářské výsledky. Překládá také recepty plné zdravých surovin a chuti. Tato jedinečná publikace vyšla v nakladatelství Smartpress a nedávno se dočkala svého druhého vydání, které se dočkalo doplnění a drobného přepracování. O ně si nyní můžete zasoutěžit. 

dedek korenar nlDo 15. ledna jste s námi mohli soutěžit o hodnotnou cenu od Dědka kořenáře. Stačilo správně odpovědět na soutežní otázku:

Kde byste nalezli sídlo značky Dědek Kořenář?

c) Pardubice

Vylosovali jsme jednoho výherce, který obdrží dárkový poukaz na nákup u Dědka kořenáře:

D. Pitáková z Prahy.

Výherkyni gratulujeme a přejeme mnoho zdraví do letošního roku!

valmez 2Do 31. prosince jste si mohli zasoutěžit s Mlékárnou Valašské Meziříčí. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

Jak se jmenuje katastrální část Valašského Meziříčí, kde má Mlékárna Valašské Meziříčí sídlo?

b) Krásno nad Bečvou

Vylosováni byli tří výherci, kteří správně odpověděli a zanechali nám na sebe kontaktní údaje:

G. Franková z Jeseníku, L. Baďurová z Prahy a R. Doležalová ze Šumperka.

Výherkyním gratulujeme a přejeme jim, aby se jim podařilo v roce 2018 zařadit prvky zdravého životního stylu do své běžné každodenní rutiny.

dedek korenar nlOsobnost nesoucí jméno Břetislav Nový asi netřeba zdlouhavě představovat. Je totiž tváří značky Dědek Kořenář, pod níž se už několik desetileté věnuje výrobě zdraví posilujících a prospěšných extraktů z bylin. V jeho sortimentu ale také najdete speciální oleje, krémy, pleťové vody a další potravinové doplňky. Veřejnost seznamuje poutavým a humorným způsobem se svými zkušenostmi z psychosomatiky, péče o zdraví a užívání bylinných preparátů. Mimo to velkou pozornost také věnuje dechu, který hraje klíčovou roli ve vitalitě lidského těla i psyché.

valmez 2Adventní čas se již krátí a zanedlouho nastne Štědrý den. Mnozí z nás však ale ještě nestihli přichystat všechno cukroví a možná váhají, čím doplnit sváteční menu. Místo vánočky můžete vyzkoušet štolu s bílým jogurtem, vánoční štrůdl s mákem a skořicí nebo třeba předpis na linecké zjemněné zakysanou smetanou. Tipy na všechny tyto pochoutky najdete na webu mlékárny

POEX 150g DOYPACK maliny v cokoDo 14. prosince jste s námi mohli soutěžit o hodnotné výhry od společnosti POEX. Stačilo správně odpovědět na dvě souitěžní otázky:

V jakém roce společnost na trh uvedla Malinové želé v hořké čokoládě?
a) 2015
b) 2016
c) 2017

Můžete si produkty společnosti POEX zakoupit také na internetu?
a) ano
b) ne

inca collagenDo 3. prosince jste s námi mohli soutěžit o hodnotné dárečky, které do soutěže věnovala značka Inca Collagen. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázky:

1. Kdo založil značku Inca Collagen?
c) Romana Ljubasová

2. Lze Inca Collagen zakoupit v českých lékárnách?
a) ano

Aktuální vydání v PDF

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

forme-logo_119_119 logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 yourchanceinca collagen 3 250

Tip Grady

lzi stoleti unor 2018 2Autor pečlivě pracuje se zdroji a předkládá informace, které nahánějí hrůzu, ale měli bychom je znát. Ukazuje, jak současní „vůdci světa“ za přispění médií ovládají běžného člověka pomocí strachu, pocitů viny či závislosti na majetku. Ukazuje však také cesty, jak se z této pasti mocných vymanit a vykročit k pozitivnějšímu a svobodnějšímu přístupu k životu.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB