86836 iDo 24. dubna jste mohli soutěžit o krásné ceny se společností EFKO. Stačilo pouze správně zodpovědět soutěžní otázky a mít štěstí ve slosování.

1. Najdeme ve výše zmíněných hrách dřevěné komponenty?
a) ano

2. Která hra funguje na principu skládání obrázků do příběhu?

b) Vyprávěj

Hra Dlouhý, široký, bystrozraký od EFKOČeský výrobce deskových her a IGRÁČKA firma EFKO - karton, s.r.o. uvádí trh se dvě novinky v oblasti společenských a deskových her. Společnost obnovila výrobu oblíbené společenské hry Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Ta nově přichází na trh v retro stylu, který si získává mezi zákazníky stále větší oblibu. Součástí hry jsou originální dřevěné postavičky Dlouhý, široký, bystrozraký, princ, princezna, černokněžník a dřevěné kostky, které již samy o sobě mohou být dětem hračkou. Nově pak přichází EFFO s edukativní hrou Vyprávěj. Také součástí této hry jsou dřevěné komponenty, tentokráte v podobě dřevěného průvodce, hlavní postavičky příběhů a velkých obrázkových dílků, které děti mohou skládat do různých příběhů. Hra podporuje vedle slovní zásoby také rozvoj vyjadřování a práci s jazykem.

IMG 0721 webDo 28. března jste mohli soutěžit se značkou Babiččina volba o surovinu, bez níž se neobejde žádné jarní pečení. Skvělé mouky, tentokrát však v lahodné špaldové variantě. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

V jakých variantách se prodává špaldová mouka Babiččina volba?

c) hladká a celozrnná

Vylosováni byli tři výherci, autoři správných odpovědí:

I. Vlčková z Prahy, A. Kounovský z Prahy a P. Stránská z Prahy.

Výhercům gratulujeme a přejeme hravé a zdravé pečení!

thumb pretty girl 2101980 1920Do 1. března jste měli možnost soutěžit o kosmetické produkty značky Naturhouse. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik nabízí NATURHOUSE kompletních hubnoucích balíčků?

b) 7

Vylosováni byli tři autoři správných odpovědí:

K. Robická z Hradce Králové, I. Morávková z Prahy a Z. Vittiš z Bohutína.

Výhercům gratulujeme a doufáme, že jejich krása s Naturhouse pokvete. 

IMG 0721 webByli jsme zvyjklí, že Velikonoční pečení je radostná aktivita, která se ale neobjede bez klasické pšeničné mouky. Pokud chtěl člověk něco jiného, musel alternativy hledat v obchodech se speciální výživou. Značka Babiččina volba však přichází s novinkou. Do obchodů se dostává špaldová mouka, s níž je možné si užít velikonoční pečení zdravější a chutnější. Zvláště je na ní ceněno, že má vysoký obsah minerálních látek, vlákniny i bílkovin. Pečivu dodává lehkou oříškovou chuť, a tak se výborně hodí do tradičního mazance s ořechy, mandlemi a hrozinkami stejně dobře jako do ořechového či makového věnce. 

Soutěž s Naturhouse o omlazující krém.Krásná pleť je taková, která je opečovávaná. Ani drahá dekorativní kosmetika nemá význam, když vaše pleť strádá. Zejména zralá pleť potřebuje tu správnou péči, díky které bude neustále vyživena, a tak schopná reagovat na okolní podmínky jako je smog, změny počasí či zatížení make-upem. Zároveň bude schopná bojovat s prvními známkami stárnutí. S výživovými poradnami NATURHOUSE se nejen efektivně hubne, ale i své pleti můžete dopřát omlazovací kúru a vychutnat si tak pocit luxusní péče.

Bioabecedář Hanky Zemanové, 2. vydáníBioabecedář, dá se říci, byl první opravdu ucelenou publikací o tom, co to znamená žít bio. Pro mnohé se stal doslova biblí, která čtenáře seznamuje nejen se zásadami a filozifií využívání bioprodukce, ale velice čtivým a líbezným způsobem člověka uvádí do problematiky, tématu, životního stylu, kde bio hraje významnou roli. Hanka Zemanová čtenářům představuje, jak pestrá je škála bio produktů, jak s nimi nakládat nejen v kuchyni, poukazuje na jejich benefity pro lidské zdraví i kulinářské výsledky. Překládá také recepty plné zdravých surovin a chuti. Tato jedinečná publikace vyšla v nakladatelství Smartpress a nedávno se dočkala svého druhého vydání, které se dočkalo doplnění a drobného přepracování. O ně si nyní můžete zasoutěžit. 

dedek korenar nlDo 15. ledna jste s námi mohli soutěžit o hodnotnou cenu od Dědka kořenáře. Stačilo správně odpovědět na soutežní otázku:

Kde byste nalezli sídlo značky Dědek Kořenář?

c) Pardubice

Vylosovali jsme jednoho výherce, který obdrží dárkový poukaz na nákup u Dědka kořenáře:

D. Pitáková z Prahy.

Výherkyni gratulujeme a přejeme mnoho zdraví do letošního roku!

Aktuální vydání v PDF

Říjen 2018

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Error: No articles to display

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Partneři:

logo-eternity_web_119 jaja_logo2_108design4net_119_119 nadeje_logo88_88 yourchance
americka kosmetika paulas choice komora mody 83 excellentni zena logo

Tip Grady

101344 ed copyPokračování bestselleru Dokonalý život. Strhující příběh, v němž se prolíná současnost s minulostí, opět zavede hrdiny do různých koutů světa, nechá je nahlédnout do tajů života známých i méně známých historických osobností a umožní jim setkání s lidmi, jejichž osudy nakonec ovlivní i jejich životy.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB