POEX 150g DOYPACK maliny v cokoMáte rádi oříšky v čokoládě? Rádi si dopřejete sušené meruňky, brusinky, dýňové semínky nebo praženou a solenou kukuřici? A víte, že s velkou pravděpodobností jste si zamilovali zrovna ty od POEXu? Na trhu firma působí od roku 1993 a od začátku její existence výrobní program tvořily tyto a další sušené, suché a čokoládou hýčkané plody. Ty se mimo jiné obalují tzv. technikou dražování. Oříšky, sušené ovoce jsou umístěné v otáčejících se bubnech, jež na první pohled připomínají míchačku. Za stálého pohybu se do nich vlévá rozpuštěná čokoláda a ta postupně obaluje plody rovnoměrně. Díky tomu si můžete spojení surovin vychutnávat na plno. Stejnou technikou je vyráběná i letošní horká novinka Malinové želé v hořké čokoládě. Ta si získala srdce poroty v soutěži o Dobrý tuzemský potravinářský výrobek. Zachutnalo hodnotitelské komisi natolik, že mu udělila ocenění Česká chuťovka 2017. Není divu. Čokoláda obsahuje celých 49 % kakaové sušiny. Stačí ochutnat a najednou vás tato pochutina přenese do ovocem provoněného léta.

inca collagenKolagen patří k velice diskutovaným doplňkům stravy. Proč? Protože má celou řadu zdravotních benefitů, jež dokáží efektivně podpořit mladistvý vzhled, kvalitu pokožky i kondici organismu. Působí na buněčné úrovni, kde dokáže efektivně zpomalovat proces stárnutí. Inca Collagen je českou značkou a zároveň produktem, který na našem trhu zastává zcela unikátní místo. Sestává ze stoprocentního hydrolyzovaného kolagenu získávaného z mořských ryb. Je bioaktivní, tudíž ho tělo dokáže velice dobře zpracovat.

FemFresh okDo 19. listopadu jste si mohli zasoutěžit se značkou FemFresh, která patří ke špičkám v péči o intimní partie. Stačilo zaslat nám správnou odpověď na soutěžní otázku:

vdskkuchaka oblkaDo 31. října jste mohli soutěžit o hodnotné dárky, jež do soutěže věnovalo nakladatelství Smart Press proslulé hravým designem svých publikací a originální prezentací témat dotýkajících se gastronomie.

FemFresh okKaždodenní hygiena je důležitá nejen pro dobrý pocit, ale také optimální kondici a zdraví pokožky. A to platí i pro dámské intimní partie, které si zaslouží něžnou péči. Značka FemFresh vyvinula trojici produktů, které nároky na péči o tyto citlivé oblasti splňují do puntíku. Intimní gel byl vytvořen tak, aby neobsahoval mýdlo a mycí efekt zachovával přirozenou rovnováhu ph pokožky, pocit svěžesti a předcházel možnému podráždění. Intimní ubrousky jsou vhodné na cesty a použití kdykoli během dne. Deodorant, jenž se postará o svěžest intimních partií, je obohacen o výtažek z měsíčku a pečující látky rostlinného charakteru. Neobsahuje alkohol. Všechny produkty prošly dermatologickým a gynekologickým testováním a jsou vhodné pro všechny situace a stavy pokožky.

thumb vdskkuchaka oblkaVaříte rádi? Sledujete trendy v gastronomii? Fandíte fantazii? Pak vám jistě nakladatelství Smart Press není neznámé. Podzim je období, kdy se pomaličku stahujeme z venkovních radovánek a nadšeně se přesouváme do kuchyně, ať už jako zvědaví ochutnavači nebo tvůrci lahodných pokrmů. A tak právě spouštíme se Smart Pressem soutěž o krásné kuchařky, které nesmí chybět ve výbavě žádnému milovníkovi krásného slova, jež pohladí nejen duši, zrak, ale především chuťové pohárky.

Do 30. září jste s námi mohli soutěžit o pěkné ceny, které do soutěže věnovala síť Kids&Us.kidsus
Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kdo je autorem metody Kids&Us?
b) Natàlia Perarnau

Vylosováni byli 4 výherci, autoři správných odpovědí:

L. Turčina z Brna, F. Cíza z Kostelce nad Černými Lesy, M. Herdová z Prahy a H. Frauenterková z Prahy.

Výhercům gratulujeme a přejeme jim hodně radosti z dárečků!

kids&us.jpgMilí čtenáři, s franšízou Kids&Us jsme pro vás připravili soutěž, díky níž si vaše ratolesti budou moci vyzkoušet výuku cizích jazyků, resp. angličtiny, založenou na principech, jimiž si děti osvojují mateřštinu. Tato metoda má mnoho výhod, hlavní však je, že cizí jazyk žáček integruje do svého penza znalostí a dovedností přirozeně a nenásilně tak, jako by v něm vyrůstal.

Aktuální vydání v PDF

Prosinec 2017

Otevřít PDF | Prosperita | Fresh Time

Newsletter

Zaregistrujte se do našeho newsletteru a dostávejte nejnovější vydání Madam Business emailem. Na základě registrace navíc můžete využít 20 % slevu na první inzerci v Madam Business.

Registrací souhlasíte s Podmínkami zasílání a použití služby.

 

Soutěže

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124 manner84_84

Tip Grady

106196

Zápasíte s obavami, závistí, žárlivostí, pocity méněcennosti či viny? Býváte pesimističtí, zlostní, nedůvěřiví nebo kritičtí? Ztrácíte sebedůvěru a nevíte, jak dál? Naučte se s touto knihou ovládnout své myšlenky, které jsou klíčem k vašim pocitům, a najít cestu ke spokojenému a šťastnému životu. Dozvíte se, jak emoce vznikají, jak si přivodit ty příjemné, získáte také rychlé tipy pro dobrou náladu pro každý den.

Instagram

Navštivte také

iprosperita RGB freshtimecz RGB