Vyhledávání:

Tip Grady


kniha-madam-zari-ok_221

 

 

 

 Chcete žít méně hektický a zároveň naplněný život? Pomůže vám tato poutavě napsaná knížka. Ukáže vám, jak si příjemně zjednodušit a zpomalit běh času a zaměřit se na věci, které jsou skutečně důležité. Díky snadným, ale účinným cvičením dokážete nalézt potřebnou chvíli klidu i v tom nejvypjatějším dni.

 

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124manner84_84

Partneři:

 

 

 

 

Září

Září - Prosperitu Madam Business otevřela v září Monika Palatková, ředitelka CzechTourismu, a připomněla, že Česko má světu co nabídnout. Olga Stanely zodpovědná za komunikaci ROSSMANN informovala o kampani Dejme úsměv dětem. Podnikání členů Českomoravské drůbežářské unie přiblížila Gabriela Dlouhá, předsedkyně představenstva. Jiří Kopáček z Českomoravského svazu mlékárenského prezentoval fakta o vápníku a lidském zdraví. Gabriela Křivánková je zakladatelkou yourchance a pracuje pro děti se složitým osudem.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovorSrpen

Srpen - Madam Business druhého prázdninového měsíce ústy Haliny Trskové z Pojišťovny VZP přináší zamyšlení nad tím, co je to kvalita a jak pojišťovně pomohla soutěž Národní cena kvality ČR. Do filozofie rodinné firmy USSPA a jejího úspěchu na trhu, jež proslula výrobou vířivek, nám dala nahlédnout Kateřina Kadlecová. O starostkách jako manažerkách hovoří Věra Kameníčková, analytička společnosti CRIF-Czech Credit Bureau. Dva rozhovory, s Janou Dostálovou, odbornicí na potravinářství, a Olgou Formanovou, z nakladatelství Smart Press, obohatí naše vědomosti o stravování.
Stánout číslo >> Hlavní rozhovorČervenec

Červenec - Červencová Madam Business přináší tři stěžejní autorské rozhovory s předními podnikatelkami, jejichž firmy rovněž úspěšně exportují do mnoha zemí světa. Jejich business filozofie a nadšení doprovází řada zkušeností, jež mohou inspirovat a motivovat ostatní: Jana Kremlová, Romana Ljubasová a Radka Prokopová jsou osobnostmi s originálními životními příběhy. Ještě jednou jsme se pochlubili úspěchem – oceněním v soutěži Marketér roku. Na stránkách Madam Business najdete také naši bylinkovou anketu uspořádanou pod patronací Jarmily Podhorné a její firmy NADĚJE. V příštím vydání se dozvíte, jakou odpověď vybrala a kterou autorku ocenila malou pozorností.
Stánout číslo >> Hlavní rozhovorČerven

Červen - Martina Děvěrová je ředitelkou Magistrátu hlavního města Prahy a letos získala za svou inspirativní manažerskou práci ocenění v soutěži MANAŽER ROKU 2016, stala se manažerkou odvětví Veřejná správa – představitelé. Tvrdí, že ve veřejné správě jsou ženy výjimečné a že je potřeba, aby se o jejich schopnostech dobře vědělo. Ředitelkou komunikace je v České spořitelně Marta Ťok. Myslí si, že komunikace je o vytváření dobrých vztahů mezi lidmi a naznačuje, že se v bance snaží vidět klienta jako osobnost. Petra Kolínská je náměstkyní primátorky hlavního města Prahy, které vadí byrokracie a nadměrné množství razítek, což je nedůstojné dnešní společnosti. Ředitelkou zahraniční kanceláře CzechTrade v Itálii je Ivana Třosková a má opravdu velký přehled o tom, co dělá business businessem. Otázky pro Marii Zemanovou, generální ředitelku ČSOB Penzijní společnosti, mířily i tentokrát k možnostem spoření a plnění ženských snů i v důchodovém věku. Marcela Syrovátková vede marketing ve společnosti ROSSMANN a má velké cíle i nároky. Jana Hubálková reprezentuje značku Kores, která nás provází od dětských let a letos slaví 130. výročí na trhu.
Stánout číslo >> Online prohlížení | Hlavní rozhovor« Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další »

Vytisknout stránku / Poslat odkaz


Placené materiály jsou označeny symbolem ***.
© 2006-2017 RIX, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Prosperita Madam Business je registrovaná ochranná známka.

Vyrobil Design4net.cz.