Vyhledávání:

Tip Grady


kniha-madam-zari-ok_221

 

 

 

 Chcete žít méně hektický a zároveň naplněný život? Pomůže vám tato poutavě napsaná knížka. Ukáže vám, jak si příjemně zjednodušit a zpomalit běh času a zaměřit se na věci, které jsou skutečně důležité. Díky snadným, ale účinným cvičením dokážete nalézt potřebnou chvíli klidu i v tom nejvypjatějším dni.

 

 

Generální partner:

rossmann_239_239

Hlavní partneři:

cesky_porcelan_75_124manner84_84

Partneři:

 

 

 

 

Pučálka má kamenný obchod

Pučálka má kamenný obchod

13.9.2017

Na konci léta přichází společnost Pučálka s.r.o, přední výrobce, vývozce a dovozce holistických krmiv a doplňků pro psy a kočky, hned se dvěma velkými novinkami. Otevírá pilotní kamenný obchod v Praze a také uvádí novou značku zaměřenou na konečného spotřebitele, Amarago.Značka Amarago je, stejně jako Krmiva Pučálka, orientovaná na prodej přírodních krmiv a kvalitního vybavení pro psy a kočky. Kromě pet produktů nabídne Amarago i poradenství ve výživě psů a koček. Hlavní pilíř nové značky bude tvořen e-shopem amarago.cz, kde bude k nalezení celý sortiment společnosti Pučálka s.r.o. E-shop bude spuštěn na konci září.

Zboží i poradenství

Značka Amarago je, stejně jako Krmiva Pučálka, orientovaná na prodej přírodních krmiv a kvalitního vybavení pro psy a kočky. Kromě pet produktů nabídne Amarago i poradenství ve výživě psů a koček. Hlavní pilíř nové značky bude tvořen e-shopem amarago.cz, kde bude k nalezení celý sortiment společnosti Pučálka s.r.o. E-shop bude spuštěn na konci září.

„Značku Amarago jsme vytvořili hned z několika důvodů. Tím hlavním bylo oddělení distribučního a prodejního kanálu. Cítili jsme, že když jako výrobci a dodavatelé řady značek na trh je marketingově podporujeme souhrnně pod značkou Pučálka, je náš e-shop krmiva-pucalka.cz trochu ve výhodě. V našem sortimentu již také dlouho nenabízíme pouze krmivo, ale specializujeme se i na potřeby pro psy a kočky, jako jsou pelíšky či hračky. Nový brand vychází také ze strategie expanze B2C činností mimo ČR a SR. Název e-shopu krmiva-pucalka není pro toto ideální," prozrazuje Martin Pučálka, šéf a zakladatel Krmiva Pučálka.

Amarago najdete v Hloubětíně

Kromě nového e-shopu amarago.cz přichází Pučálka s.r.o i s prvním oficiálním kamenným obchodem v Praze. Ten je pod jménem Amarago otevřen již od srpna v pražském Hloubětíně. Zde si lidé mohou zakoupit všechny značky a doplňky, které jsou k dostání v distribuční síti Krmiva Pučálka.

Mezi klíčové značky v sortimentu Amarago patří holistické krmivo Marp a Doxneo, které vyrábí podle vlastní receptury Pučálka s.r.o. Dále pak značky Artemis a Almo Nature - specialista na kočičí mokré krmivo. Obě tyto značky pro změnu Pučálka s.r.o. do ČR oficiálně dováží a distribuuje.

„Kromě širokého sortimentu granulí, konzerv a pamlsků výše uvedených značek u nás zákazníci také naleznou psí potřeby jako jsou matrace, pelíšky, obojky, vodítka, misky, hračky - prostě vše, co je potřeba k tomu, aby byl domácí mazlíček spokojený. Velmi populární jsou také čisticí a hygienické produkty Simple Solution," dodává Martin Pučálka. V prodejně je i speciální koutek, kde se lze s odborným personálem poradit v oblasti správné výživy psů a koček.

www.krmiva-pucalka.cz 


ROSSMANN spouští vánoční kampaň s postavičkami DreamWorks - vloženo 2017-09-20
Mladí chtějí být ve vedení už po čtyřech letech - vloženo 2017-09-20
Ženy mají navrch jen v sedmi oborech - vloženo 2017-09-19
Kuchař roku na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 - vloženo 2017-09-18
Nenechte si ujít zábavný víkend ve znamení sportu a kultury KAVKY4SPORT - vloženo 2017-09-14
Pučálka má kamenný obchod - vloženo 2017-09-13
Dětský pokoj nejen pro čerstvé školáky - vloženo 2017-09-12
Maminky v porodnici usínají klidněji. I díky Alcaplastu - vloženo 2017-09-11
Nový školní rok s jogurty z Valašska - vloženo 2017-09-11
Srdcerváči vstupují do dalšího ročníku - vloženo 2017-09-07

Vytisknout stránku / Poslat odkaz


Placené materiály jsou označeny symbolem ***.
© 2006-2017 RIX, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Prosperita Madam Business je registrovaná ochranná známka.

Vyrobil Design4net.cz.